Ashish Gupta
L And T Rejuve 360 Tower A
RERA
₹2.35 Cr
Avg. price: ₹31.0k/sq.ft
758 sq.ft
Builtup area
8th May, 2026
Possession status
Highlights:
Vastu CompliantFresh ConstructionClose to Fortis Hospital MulundClose to Metro Station...+ More Updated
2d ago