Reset filters
Last Updated: Apr 27, 2026
Showing 1 - 2 of 2

Duplex Houses for Sale in Vasai

Sort by:
Relevance
Sheetal
Owner
1/16
Resale
Sunshine Green Park
RERA
₹27.0 L
Avg. price: ₹6.59k/sq.ft
410 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Nearby:
Vidya Vikasini School (ICSE)- 0.7 kmPlatinum Hospital Vasai- 1.6 kmMcDonald's- 0.1 kmThe Capital Mall, Nalasopara East- 0....+ More
Fahad Kazi
Owner
1/16
Resale
Spanish Residency Phase 1
RERA
₹49.0 L
Avg. price: ₹3.28k/sq.ft
1495 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Amenities:
PoolGymIntercomGarden
Updated
2w ago