II
Innovation Infra
Ambience Tiverton
RERA
₹3.85 Cr
Avg. price: ₹15.11k/sq.ft
2548 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Highlights:
Natural LightGood Cross ventilationClose to Noida Sector 50 Metro StationClose t...+ More Updated
1d ago