Reset filters
Last Updated: Apr 19, 2026
Showing 1 - 1 of 1

Studio Apartments for Sale in Shahad, Ulhasnagar, Thane

Sort by:
Relevance
Sudarshan Gaonkar
Owner
1/18
Resale
No Brokerage
Kohinoor Prime
RERA
₹27.5 L
Avg. price: ₹11.6k/sq.ft
237 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Amenities:
GymLiftParkingPower Backup
Updated
4w ago