Reset filters
Last Updated: Apr 10, 2026
Showing 1 - 2 of 2

1 RK for Sale in ACC Nagar, Chedda Nagar, Mumbai

Sort by:
Relevance
B PATIDAR
Owner
1/3
Resale
Mahavir Platinum
₹55 L
Avg. price: ₹15.71k/sq.ft
350 sq.ft
Builtup area
Ready to move
Possession status
Amenities:
GymLiftPower BackupGarden
DS
Damji Shamji Shah Group
1/3

1 RK Flat in Chedda Nagar

1 RK Flat
₹55 L
Avg. Price: ₹15.71k/sq.ftPossession: Sep, 2011