RISEMAX REALTY PVT LTD
Birla Arika
RERA
₹10.75 Cr
Avg. price: ₹25.0k/sq.ft
4300 sq.ft
Builtup area
22nd Apr, 2026
Possession status
Highlights:
Corner PropertyClose to Millennium City Centre Gurugram Metro StationGated Community ...+ More Updated
4w ago